Kablo TV, Teledünya, Uydunet, Kablolu TV, Kablotv, Kablonet

Aktif Kampanyalar GÜLÜMSETEN 39 TL
GÜLÜMSETEN 39 TL KAMPANYA DETAYLARI GÜLÜMSETEN 39 TL KAMPANYASI BAŞVURU
HERŞEY DAHİL İLK YIL 39 TL
HERŞEY DAHİL İLK YIL 39 TL KAMPANYA DETAYLARI HERŞEY DAHİL İLK YIL 39 TL KAMPANYASI BAŞVURU
HERŞEY DAHİL 49 TL
HERŞEY DAHİL 49 TL KAMPANYA DETAYLARI HERŞEY DAHİL 49 TL KAMPANYASI BAŞVURU
UYDUNET ALANA KABLO TV BEDAVA
UYDUNET ALANA KABLO TV BEDAVA KAMPANYA DETAYLARI UYDUNET ALANA KABLO TV BEDAVA KAMPANYASI BAŞVURU
İNTERNET SÖZÜNE İNDİRİM
İNTERNET SÖZÜNE İNDİRİM KAMPANYA DETAYLARI İNTERNET SÖZÜNE İNDİRİM KAMPANYASI BAŞVURU
HOŞGELDİN TELEDÜNYA
HOŞGELDİN TELEDÜNYA KAMPANYA DETAYLARI HOŞGELDİN TELEDÜNYA KAMPANYASI BAŞVURU
HER EVDE TELEDÜNYA
HER EVDE TELEDÜNYA KAMPANYA DETAYLARI HER EVDE TELEDÜNYA KAMPANYASI BAŞVURU
En Son Yorumlar KABLOLU TV TALEBİ HK.
BURSA/YILDIRIM/ŞÜKRANİYE MAHALLESİNDE İKAMET ETMEKTEYİM. MAHALLEMİZE DE KABLOLU TV HİZMETİ VERİLMESİNİ TALEP EDİYORUM. BİLGİLERİNİZİ RİCA EDERİM.
NURSEV YILMAZ
www.kablotv.net
Ataşehir Bulvarı Ata Çarşı 4 Plaza
Selamlar, Ataşehir Bulvarı Ata 4 Çarşı Plaza da hzmetiniz bulunmamaktadır. İstanbulun göbeği olan yere ne zaman hizmet getirmeyi düşünüyorsunuz?
eren temel
www.kablotv.net
Yorum Yap Tüm Yorumlar
Türksat' tan Haberler Set Top Box ASH Hatası Yorumlar
Teledünya ASH hatası ile ilgili gelen yorumlar sonrası, hizmeti kullanan üyelerden ASH hatası alan üyelerin 4440126 yı arayarak arıza kaydı bırakmaları ve arızasında bu durumu belirtmeleri gerekiyor.

www.kablotv.net
Teledünya da Yeniler
National Wild SD kanalı 195. Kanalda yayında

www.kablotv.net
Yorum Yap Tüm Haberler
UYDUNET Tarifeleri

Uydunet Sınırsız
İnternet Tarifeleri
10 Mbit » 99 TL
20 Mbit » 199 TL

Uydunet Kullandığın Kadar Öde
İnternet Tarifeleri
10 Mbit 1 GB » 19 TL

Uydunet Kotalı
İnternet Tarifeleri
10 Mbit 5 GB » 25 TL
10 Mbit 10 GB » 29 TL

Uydunet EkoSınırsız
İnternet Tarifeleri
10 Mbit 25 GB » 29 TL
10 Mbit 50 GB » 39 TL
10 Mbit 75GB » 49 TL
25 Mbit 50 GB » 49 TL
25 Mbit 75 GB » 59 TL
25 Mbit 150 GB » 69 TL
25 Mbit 250 GB » 79 TL
50 Mbit 250 GB » 89 TL
100 Mbit 100 GB » 99 TL
100 Mbit 250 GB » 149 TL
100 Mbit 500 GB » 199 TL

UYDUNET Haberler

- Uydunet Docsis 3.0 desteği sayesinde 100 MBit internet isteyen abonelerine kusursuz bir hizmet planı yürütüyor.

- Kablo TV şebekesinin genişband iletişime en uygun oluşu Kablo TV nin abonelerine 100 Mbit hızı rahatlıkla kullanmalarını sağlayabiliyor.

- Uydunet tarifeleri ilgi odağı,
Uydunet Sınırsız İnternet 1 Mbit 29.00 TL den
Başlayan Fiyatlarla...

- Kablo TV kampanyaları sayesinde Modemin ücretsiz olduğu kampanyalar yer almaktadır.


İstek, öneri ve şikayetlerinizi yazın, yayınlayalım. Yorum Yap

2011-08-11 22:46 discovery hk.

öncelikle evimin konumu çanak anten takılmaya müsait olmadığı ve de belgesel kanallarını seyretmekten hoşlandığım için kablo tv ve tele dünya ya abone oldum. başlarda memnundum ancak favori kanalım discovery gitti. ballandıra ballandıra anlatıp abone ediyorsunuz sonra pattttt kanal yok. soru soruyoruz neden diye her kez kapı duvar. birde sık sık görüntüde donmalar. emin olun kablo tv ye abone olacakları bu nedenle engelliyorum benim gibi yanmasınlar diye. animoux. anchiplopedia escales gibi kanallar türkçe idi. birden hepsi yabancı dil oldu. ingilizce olsa neyse ... fransızca.:) tabi bende olaya fransızım. lütfen discovery kanalımı geri verin.

ilkay kahya - EDİRNE MERKEZ/EDİRNE - Kablo TV

2011-08-11 22:33 abaonelık

yenı abone oldum teledunyaya bana gelecek olan kutu hd kutumu olacak onu ogrenmek ıstıyorum

cemal saraç - SELÇUKLU/KONYA - Kablo TV

2011-08-11 16:02 kurulum yapılmadı

08.08.2011 tarihinde arandığımızdan beri halâ kurumunuzdan kimse arayıp bizden randevu almadı ve gelip kablo TV'mizi bağlamadı,biran önce gelinip bağlanmasını istirham ediyoruz.Mağdur durumdayız,TV izleyemiyoruz.

EROL TÜTÜN - KARŞIYAKA/İZMİR - Uydunet

2011-08-11 15:33 Discovery Channel

Discovery channelin yeniden kanallar arasına gelmesini istiyoruz... Hem öğretici hemde eğlendirici programlar vardı takip ediyorduk.. ne olur tekrar yayına başlasın...

Ümit Can - OSMANGAZİ/BURSA - Uydunet

2011-08-11 02:36 Discovery Channel

DISCOVERY CHANNEL\\\'I GERI ISTIYORUZ!!! Izlenebilecek tek kanal o iken kaldirmaniz cok sacma!

ozge gizem - ERZURUM MERKEZ/ERZURUM - Teledünya

2011-08-10 18:42 Cnbc-e ve Discovery

Başlık net ama ben yine de anlatayım. Birincisi Discovery Channel\\\'ı geri verirseniz çok makbule geçer. Sonuçta takır takır ücretini ödüyoruz. İkincisi Cnbc\\\'e\\\'nin aynı anda hem ingilizce hem türkçe olan yayınları var. Dijital platformlarda bu sesi biz seçebiliyorsunuz ama tahminim analog ortmalarda dağıtıcı kuruluş seçiyor. Bunu Türkçe yaparsanız da makbule geçer. Son olarak müşteri hizmetlerine bu işlerden anlayan insanları koyarsanız hiç olmazsa telefon açtığımızda doğru düzgün bir cevap alırız. Yukarıdaki soruna teledünya alın, çok talep olması gerekiyor gibi(Türkçe-İngilizce bir yayında Türkçe izlemek için çok talep olması gerekiyormuş. Doğru ya bizim anadilimiz Türkçe değil nasıl da unutmuşum!!!) konuyla alakası olmayan cevaplar almayız hiç olmazsa.

Ali Katırcı - ŞAHİNBEY/GAZİANTEP - Teledünya

2011-08-10 02:28 Uydunet

Uydunet için çevremden bazı kişiler olumsuz yorum yapmıştı. Fakat Uydunet te 1 hafta deneme hakkımız olduğunu bilerek abone oldum. Yarım düzine fırsat kampanyasında hem hd yayınımı hemde sınırsız internetimi kullandım. Gayet memnunum. 1 mbit hız yavaş demeyin çoğu işimi rahatça görüyor. Abone olacak arkadaşlara tavsiye ederim.

Kemal Çalık - ETİMESGUT/ANKARA - Uydunet

2011-08-10 00:40 Discovery channel

Discovery Channel i tekrar kanal lar arasına alınmasını istiyorum. Başaralı ve çok eğitici bir kanal kaldırılmasını bir türlü anlıyamadım. Başka kanal ların ek olarak ilave edilmesi için çalışma yapılmasın gerekirken başarılı kanalın çıkarılması anlaşılır değil.

Celal Pektaş - ÜSKÜDAR/İSTANBUL ANADOLU - Uydunet

2011-08-09 22:26 Şikayetim Var

Sayın Yetkili, Konuya şuradan başlamak istiyorum: Bundan 4-5 ay önce tarafınızca ( Teledünya) telefonla arandım. Bana Teledünya hizm. ve sinema kanallarının avantajları ile ilgili verdiğiniz bilgiler doğrultusunda, aylık +3 TL fark ödeyerek bu avantajlardan faydalanabileceğim, bunun yanı sıra kurulumun ve Set Top Box\\\\\\\'un ücretsiz olacağı, altı çizilerek söylenmişti. Mesleğim gereği evde çok vakit geçiremememe rağmen teklifinize onay verdim. Nihayetinde cihaz kuruldu. Ancak yukarıda sözü geçen SinemaTV, SinemaTV 2 ve Sinema Aile kanalları sürekli olarak donuyor, 10-15 dk. (değişken sürelerle) yayın kesiliyor. Kimi kanallarda ise hiç ses gelmiyor. Size bu şikayetlerimi iletmeyi düşünürken, posta kutumda rastladığım faturalar beni şaşkınlığa uğrattı. Ben uzun zamandır kablolu tv hizmetinizden faydalanıyordum. Sizlerin de bildiği gibi, bankaların otomatik ödeme hizmeti mevcuttur. Kablolu Tv faturalarım da bu hizmete dahildi. Hangi ara ve ne şekilde kablolu faturam otomatik ödemeden çıkarıldı bilemiyorum (araştıracağım). Üç hafta önce, son ödeme tarihi 29.07.2011 normal fatura bedeli olan 17 TL\\\\\\\'lik fatura, bir hafta önce de son ödeme tarihi 19.07.2011 olan, iki adet fatura elime geçti (ki fatura zarfının biri açıktı). Fatura 1 tutarı: 63.40 TL, Fatura 2 tutarı: 148.80 TL... Fatura1, sadece 11 aya ait olan gecikme bedellerini içeriyor. Fatura 2; eylül 2009\\\\\\\'a ait gecikme bedeli, Tesis Teledünya (temmuz-2011), SD STB bedeli (temmuz-2011), Teledünya Hiz. bedeli (temmuz-2011), Sinema paketi (temmuz-2011) bedellerini içermektedir. Netice itibarı ile bugün gittiğim Teledünya hizmet merkezinde, toplam borcumun 410 TL olduğunu öğrendim. Ve söylendiğine göre Teledünya kullanımım iptal edilip, yayınım engellenmiş. Bu nedenle de kurulum ve alıcı ücreti de faturalara dahil edilmiş (85+35=120 TL). Eve döndüm ve hemen TV\\\\\\\'yi açtım. Bir de ne göreyim! Yayın, her zamanki gibi kesintili de olsa devam ediyor. Acaba siz bunu daha önce de yapmış olup, otomatik ödememin kesilmesine sebebiyet vermiş olabilir misiniz!?! Yani diyeceğim şu ki; 2009\\\\\\\'dan bu yana yatmamış faturalarım var da, yayınımı neden kesmediniz ki ben borcumun farkına varayım veya arayıp bana paketler satarken, borcum olduğunu hatırlatmıyorsunuz. Olmadı, bir tebligat yollanması sizin gibi büyük bir firma için zor olmasa gerek. Benim gibi insanların bu tip detaylara vakit ayırıp ilgilenememesini fırsat bilip %0,15\\\\\\\'lik aylık faizlerle bizleri daha da mağdur ediyorsunuz. En azından müşteri temsilcileriniz, sadece paket ürünler satmayıp aynı zamanda bu gibi minik ama çok önemli detaylarla da ilgilenebilirler.

Nevin Şen - ANTALYA MERKEZ/ANTALYA - Teledünya

2011-08-09 13:22 çift abonelik

merhaba, kablolu tv ve internet hizmetinden faydanırken uydunete geçtim. firmanızdan görüştüğüm kişiler geçmemde bir sorun olmadığını söylediler ve uydunet hizmeti almam için receiver getirdiler ve kurulumunu yaptılar.(kurulumu yapan çalışanınız eski aboneliğini kaptmamış). bende yeni tarife üzerinden faturalarımı ödemeye başladım. ancak aylar sonra sizden gelen teelfonla eski üyeliğimin iptal edilmediğini anladım (bunu da uydunet kullanımı ile ilgili kampanya hakkında beni bilgilendirmek için aradıklarında anlıyorum onlar kablulu tv kullandığımı sanıyorlar ). ve ben uydunete fatura öderken bir tarafdan eski üyeliğim için fatura kesilmeye devam etmiş.şuan benim üzerime aynı adrese iki üyelik bulunuyor yani. ve şimdi eski üyeliğim için benim haberim olmadığından birikmiş faturalar varmış ve kesildi diye telefonuma mesaj geliyor. ben zaten o üyeliği bilmiyorum ve kullanmıyorum. bu hata kimden kaynaklanıyorsa hemen çözülmesini rica ederiyorum. bu konu ile ilgili sayısız telefon görüşmesi ve mailleşme yaptım hiçbir sonuç alamadım. arkadaşlarınızın hatası yüzünden birikmiş faturalırıda ödemem çok saçma olur. sonuçta yeni üyeliği yapan kişinin esdki üyeliği iptal etmesi ya da bana yeni eski üyelik devam ederken yeni üyelik yaptıramayacığımı belirtmeniz gerekirdi. konu ile ilgili acil cevap bekliyorum.benim hatam olmayan birşey için bu kadar uğraşmam çok saçma.

SELİN UÇAR - KADIKÖY/İSTANBUL ANADOLU - Teledünya

2011-08-09 10:46 xxx

Discovery channel i tekrar izlemek istiyoruz.

mustafa süslü - TEKİRDAĞ MERKEZ/TEKİRDAĞ - Uydunet

2011-08-08 21:16 ŞİKAYET

DENİZLİYE GELELİ 3 YIL OLDU. 3 YILDIR KABLO TV NİN YENİŞEHİR MAHALLESİNE GELMESİNİ BEKLİYORUM. SALTAK CADDESİNDEKİ ŞUBENİZE GİTTİĞİMDE GÖREVLİ BAYANLAR EN UFAK BİR İLGİ ALAKA GÖSTERMİYORLAR. BİLGİ VERMİYORLAR. OĞLUM SÜREKLİ BANA SORUP DURUYOR. NE ZAMAN ABONE OLACAĞIZ BABA DİYOR. BEN NE DİYEYİM? YENİŞEHİR MAH. Ş.ADEM BURAN CAD. SERDAT SİT. NO:11/B BLK. D:13

ERDAL KARAKAŞ - DENİZLİ MERKEZ/DENİZLİ - Uydunet

2011-08-08 17:21 KABLO TV isteği

Ben gölcüğe bağlı halıdere kasabasında oturmaktayım kablo tv hizmeti almak istiyorum aynı zamandada diğer hizmetlerinizdende faydalanmak istiyorum. Bulunduğum yerde kablo tv hizmeti bulunmuyor lütfen artık bizde bu kolaylıktan faydalanalım !!!

Ayşe ÇELİK - GÖLCÜK/KOCAELİ - Uydunet

2011-08-08 16:29 kablo tv yayını yok

3 ağustos 2001 den beri kablo tv ve uydunet yayını yok. daha ne kadar bekleyeceğiz. ben harbiye mah. nisan sk. no:5/4 dikmen çankaya ankarada otoruyorum. lütfen bir çare bulun.

murat ince - ÇANKAYA/ANKARA - Teledünya

2011-08-08 15:25 KABLOLU TV YAYINI YOK

GÜNGÖREN GÜNEŞTEPE MAH. OTURUYORUM.İSTANBULUN NUFUSU EN ÇOK MAHALLELERİNDEN BİRİ. KABLOLU TV YOK. YAKIN YERLERDE VAR.YETKİLİLERİN EN KISA ZAMANDA DİKKATE ALMALARINI İSTERİM....

ERHAN YAKICI - GÜNGÖREN/İSTANBUL AVRUPA - Uydunet

2011-08-07 17:21 BİLGİ

YARIM DÜZİNE FIRSAT KAMPANYASINA ÜYE OLMAYI DÜŞÜNÜYORUM. ANCAK; 1- ŞU AN İÇİN HD ÖZELLİKLİ LCD TELEVİZYONUM YOK.TELEDÜNYA YAYINLARI KLASİK TÜPLÜ TELEVİZYONLARDAN İZLENEBİLİRMİ. 2- TELEDÜNYA ABONESİ OLANLAR AYRICA KABLO TV. DE BULUNAM KANALLARI DA İZLEYEBİLİRMİ. 3- BU TARİFENİN AYLIK ÜCRETİ NE KADAR.

FERMAN ÖZCAN - ŞEHİTKAMİL/GAZİANTEP - Uydunet

2011-08-07 13:06 koblo tv aboneliği

sayı yetkili bizler 5 yıldır ankara yenimahalle ilçesi konutkent mah.ayma sitesinde 5 yıldır oturmaktayız ve kablo tv ye abone olmak istiyoruz sitemizin alt yapısı hazır karşı sitemiz de de kablo tv var ben aynı zaman da sitenin yöneticisiyim ne yapmamız gerekiyorsa yardıma hazırım teşekkürler.

ENVER SALMAOĞLU - YENİMAHALLE/ANKARA - Uydunet

2011-08-07 02:47 neden yok...

artik nigdeye de hizmet getirmenizi istiyoruz bir an once hizmet aginizi yayginlastirmanizi temenni ediyorum.... nigde\merkez...

ozgur ozsahin - ÇANKAYA/ANKARA - Teledünya

2011-08-06 23:03 KABLO TV HİZMETİ

Uzun yıllardır kablo tv abonesiyim.Ayrıca Teledünya ve uydunet kullanıcısıyım.Sürekli medyada kampanya ve reklam yapmanıza rağmen,Yeni taşınacağım binanın bulunduğu sokakta hizmetiniz yok.Yakın bir sokakta olmasına rağmen bana hizmet getirilemeyeceği söylendi.Oturduğum bina müstakil olduğundan hat çekilemeyeceği baş vuru merkezinden söylendi.ÜÜzülerek kablo tv ve diğer hizmetlerinize olan aboneliğimi sonlandırmak zorundayımm.2 Sokak öteden hat çekmek çok zor bi durummudurr.Yetkililere ve ilgilileree duyurulurrrrr.Kablo tv ve UYDUNET İstiyorummmmmmmmm.

Bülent YILMAZ - KOCAELİ MERKEZ/KOCAELİ - Kablo TV

2011-08-06 20:20 çelik kablo

discovery channel'ın kaldırılması ile ilgili olumsuz yorumlar görmemezlikten gelinemez. Temennim en kısa sürede müşterilerinin memnuniyetinin sağlanmasıdır. Teşekkürler.

mesut pekşen - FATİH/İSTANBUL AVRUPA - Uydunet

2011-08-06 16:18 TOKİ 1 konutları güzelyurt mah.

Sn. kablo tv çalışanları Manisa güzelyurt mah. Toki 1 toplu konutlarında oturuyorum.Yaklaşık 500 hane olan bir site ama kablolu tv hizmeti yok.Bunula ilgili bir çalışma varmı yada olacak mı? Şimdiden çok teşekürler iyi çalışmalar İyi

Özgür Akbayırlı - MANİSA MERKEZ/MANİSA - Teledünya

2011-08-06 01:54 merhaba

menemen egekent2 de kablo tv ve internet istiyoruz yetkililerin dikkatine

volkan - ÇİĞLİ/İZMİR - Kablo TV

2011-08-04 17:38 kablolu yayın hakkında

eryaman tbmm.cad şeyh şamil mah.134 sokakta oturuyoruz ne zaman kablolu yayın gelecek saygılarımızla

necati ergenç - ETİMESGUT/ANKARA - Teledünya

2011-08-02 19:47 Kıbrıs Mahallesi

İyi günler Kıbrıs Mahallesinde neden kablo tv yok? ve ne zaman gelir?

erkut - MAMAK/ANKARA - Uydunet

2011-08-02 19:23 sinema paketi

sinema paketini hala seyredemiyoruz.lütfen geniş bir açıklama....

ahmet barut - MERSİN MERKEZ/MERSİN - Teledünya

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40www.kablotv.net


Kablo TV Hizmetlerinin Sunulduğu İl Merkezleri
İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Balıkesir, Bursa, Denizli, Edirne, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Kocaeli, Konya, Manisa, Mersin, Samsun, Tekirdağ, Yalova, Zonguldak

Gizlilik politikasıSite Haritası www.kablotv.net © 2010

KabloTV.NET sitesinin Uydunet, Teledünya vb. diğer markalar ile resmi bir bağlantısı yoktur ve tamamen bilgilendirme amacı ile hizmet vermektedir. Bu sitede yer alan tüm ticari markaların isim hakları ticari marka sahiplerine aittir.